פיקולור
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

ספל עם תמונה

עיתים קרובות אנו רוצים לתת לאדם שקרוב אלינו מתנה אישית מיוחדת. לא תמיד צריך מתנה גדולה, יקרה ומרשימה – לפעמים דווקא מתנה קטנה שמגיעה מהלב, עושה את העבודה בצורה הרבה יותר טובה. מוצרים בעיצוב אישי, עם הדפסות של תמונות או הקדשות אישיות, הן הדרך הטובה ביותר לתת לאנשים שסביבכם מתנה אישית. חברת פיקולור מציעה לכם מגוון מתנות ייחודיות, כמו ספל עם תמונה או כל מתנה מודפסת אחרת שתרצו לתת.

מתי מתאים להביא ספל עם תמונה כמתנה ?

ספל עליו תמונה מודפסת הוא מתנה נפלאה למגוון אנשים ולמגוון הזדמנויות. אפשר לתת מתנה זו לאבא או לאמא, עם תמונת הילדים, וכך גם לסבים ולסבתות, מתאים לשימושים משרדיים, כאשר במקום תמונה של ממש מדפיסים על הספל את הלוגו העסקי של המקום. בנוסף אפשר לתת כמתנת הוקרה לגננות או למטפלת של התינוק, לבני זוג – כמתנה לחתונה או ליום נישואין, ובעוד מגוון הזדמנויות דומות, שבהן אפשר באמצעות תמונה יפה, להעביר הרבה מאד רגש. אפשר להשיג גם ספל עם תמונה עם פטנט – הספל נראה שחור וחלק, ורק כאשר מוזגים לתוכו מים רותחים, מתגלה התמונה שעל הספל, מה שיוצר מתנה ייחודית ומפתיעה עוד יותר.

ספל עם תמונה מודפסת זה רק פיקולור

חברת פיקולור היא המקום המושלם בשבילכם, כאשר אתם רוצים לקנות ספלים עם תמונה. חברת פיקולור מתמחה בהדפסות של תמונות והקדשות על כל סוגי המוצרים, באיכות גבוהה במיוחד ועם מבחר גדול של מוצרים מגוונים. אנו מציעים לכם מבחר מוצרים שמתאימים כמתנות לאנשים שונים, כהפתעות לעובדים או לתלמידים, כמוצרים לקידום מכירות ועוד מגוון רחב של מטרות ואפשרויות שימוש. עם ההדפסה האיכותית של פיקולור, אתם יכולים ליהנות מספל עם תמונה או מכל מוצר מודפס אחר, שישמש אתכם בהנאה מרובה ויאפשר לכם לתת מתנות לכל אדם. באתר פיקולור תוכלו לרכוש את המוצרים השונים בקנייה נוחה, יעילה ובטוחה, ובמחירים משתלמים במיוחד.

רוצים לקנות ספל עם תמונה מודפסת, כמתנה לאנשים האהובים עליכם? בואו ליהנות ממבחר דוגמאות של ספלים ועיצובים גרפיים מרהיבים, רק באתר פיקולור!

קראו עוד: מתנות ליום האהבה
קראו עוד: מתנות לגני ילדים